Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led ] bij elkaar passen 371 producten.
480x480mm van de LEIDENE LEIDEN Winkelvertoning Dwarsteken Geleid Apotheek Groen Kruis met Steun
| Grootte: | 480 x 480 mm |
|---|---|
| Het werkvoltage: | DC12V |
| Controle: | USB, Netto koord, WiFi |
De partij stak van de 3030 SMD-LEIDENE Vertoning 80mm Stoffen Lichte Doos voor Muursteun aan
| Dikte: | 80mm |
|---|---|
| LED-bron: | Zijverlichte 3030 SMD |
| Werkspanning: | 12v |
Douane Acryl Magnetische LEIDEN Affichekader 40mm Acryl Geleid Licht Vakje Kader
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 40mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
De uiterst dunne 12W-120W-Enig Kabel Hangend Systeem HOOFD van Crystal Light Box Magnetic With
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
| Vorm: | Rechthoek of Aangepast |
Plafond die 3014smd-Slanke Lichte Kader het HOOFD van Crystal Light Box DC12V hangen
| Versieringskleur: | Zilver |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 3014smd, 90LEDs/m |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |
A1 A2 LEIDENE Openlucht Lichte Doos AC85V-AC245V
| Portectiontarief: | IP65 |
|---|---|
| Front Width: | 65 mm |
| Diepte: | 45 mm |
AC 85 - 245V-LEIDEN Comité Plafondlichten, Dimmable-Bureau LEIDEN Plafond onderaan Licht
| Macht: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| LEIDENE bron: | 5630 SMD |
| Lamplichaam: | Aluminium |
7.62mm van de LEIDENE LEIDEN Winkelvertoning Flexibel het Schermteken RGB met Afstandsbedieningtoetsenbord
| Pixelhoogte: | 7,62 mm |
|---|---|
| Pixel: | SMD 3in1 (3528) |
| Pixeldichtheid: | 17200 pixel/sq.m |
7.62 Pixel Soft Design Programmeerbare LED Flexibele Message Scrolling Signage Board LED Shop Display
| Module resolutie: | 16 x 64 pixels |
|---|---|
| Module-dimensie: | 122 x 488 mm |
| Pixel dichtheid: | 17200 pixels/m² |
Neon van Flex LEIDENE de Tekensvoorzijde Kanaalbrief - Lit met Duidelijke Acryl Achterplaat
| LEIDENE Bron: | 2835 SMD |
|---|---|
| IP tarief: | IP65 |
| Lichteffect: | Voor-aangestoken en zij-aangestoken |

