Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led shop lights ] bij elkaar passen 328 producten.
De Stoffenkaders 30cm van rechthoekframeless SEG Dikteseg Backlit Vertoning
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
Dia 450mm Handel toont de Showcase van de Vertoningstoren
| Materiaal: | aluminium, acryl, leiden, HUISDIER |
|---|---|
| Verlichting: | LEIDENE Downlight |
| GROOTTE: | Dia 450mm x high1920mm |
De Brieventekens 110~240VDC van het Frontlithuwelijk
| Grootte: | Aangepast Brieventeken |
|---|---|
| Lichtbron: | Leiden |
| Toepassing: | Binnen Openlucht |
82cm Hoog Verlicht Plastic Vrouwelijk Ledenpoptorso
| Materiaal: | PC-plastiek, LEIDEN licht, adapter |
|---|---|
| GROOTTE: | 82 cm hoog |
| Lichte kleur: | RGB (of enige kleur) |
Kader van de opschortingsdc12v het A1 Verlichte Affiche voor de Vertoning van het Bankvenster
| Kaderbreedte: | 40 mm |
|---|---|
| Diepte: | 39 mm |
| LEIDENE Bron: | Zij-aangestoken leiden |
Gepersonaliseerd bedrijfslogo Branding Neon Flex Sign Voor directe wandmontage
| Toepassing: | Indoor Outdoor, Outdoor Decoration, kledingwinkel Sign, winkelcentra, Outdoor winkelcentrum/hotel et |
|---|---|
| Materiaal: | Acryl, transformer, LED, led neon flex 12v, pc |
| Kleur: | aangepaste kleur |
De tweezijdige Zonne Aangedreven Digitale Tekens van 21W 900x600mm Zonnestraattekens
| Materiaal: | Aluminium, acryl, leiden |
|---|---|
| Leiden: | 2835SMD voor 2 Kanten |
| Lichte Kleur: | Dag licht wit |
400cd/m2 42 Duimlcd Vertoning de Controlelcd van WiFi van de Reclamemonitor Menuvertoning
| Het schermgrootte: | 42 duim |
|---|---|
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Helderheid: | 400 cd/m2 |

