Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led light box panels ] bij elkaar passen 111 producten.
LED-neonbord met digitaal gedrukte achtergrond Indoor Outdoor Company Decoration
| Toepassing: | Indoor Outdoor,Outdoor winkelcentrum/hotel etc. |
|---|---|
| Naam van het product: | Op maat gemaakte advertentie led letter,neon letter sign,custom led flex neon lighting kledingwinkel |
| Materiaal: | Acryl,LED,LED neon flex 12v |
OEM LEIDENE van Halolit Kanaalbrieven
| GROOTTE: | Aangepaste Grootte |
|---|---|
| Lichtbron: | De hoge Helderheid leidde Strook of leidde module |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Fabric Light Box Frame Tension Frames 100000hrs Tension Fabric Trade Show Displays LED Backlit Fabric Frame
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000 uur |
Van de LEIDENE van de leerdekking A4 Geleide het Menuhouders Winkelvertoning 9000K voor de Vertoning van het Barmenu
| Materiaal: | Pu, leiden, acryl |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 2 kanten edgelit |
| Lichte Kleur: | Koud Wit, 9000K |
Ipadstijl Aangestoken LEIDENE Affichekaders 2800 LUX Brightness For Wall Graphic-Vertoning
| Voorbreedterand: | 30 mm |
|---|---|
| Randkleur: | Zwarte/zilver |
| Diepte: | 14 mm |
0,3 ~ 0,8 mm verlicht El Led-paneel Geluidscontrole EL-filmbord LED-winkeldisplay
| maat: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Posterdikte: | 0,3 ~ 0,8 mm |
| Werkspanning: | 12v |
0.5W zonne Aangedreven LEIDENE Tekens5050smd LEIDEN Zonnehuisnummerlicht
| Materiaal: | Roestvrij staal, acryl, leiden, zonnepaneel |
|---|---|
| Leiden: | smd 5050 |
| Lichte Kleur: | Wit of Blauw, zijn anderen beschikbaar |
Aangepast 2835 SMD-LEIDENE Winkelvertoning 8,5“ X 11“ Verlicht LEIDEN Menuboek
| Materiaal: | Pvc, Acryl, leiden |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 2835 SMD |
| Lichte Kleur: | Cooldwit |
12V LED Neon Signs Light Op maat gemaakt voor Message Spa Muur of Indoor Decor Signs
| Toepassing: | Indoor Outdoor,Outdoor winkelcentrum/hotel etc. |
|---|---|
| Naam van het product: | Op maat gemaakte advertentie led letter,neon letter sign,custom led flex neon lighting kledingwinkel |
| Materiaal: | Acryl,LED,LED neon flex 12v |
AC85V- AC245V-LEIDENE Affichetribune
| Grootte: | A0, A1, B1, B2 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium, leiden, Acryl |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |

