Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led light box panels ] bij elkaar passen 111 producten.
Kader van de aluminium het ultra Slanke smd2835 Geleide Backlit Affiche voor Binnenaffichevertoning
| Materiaal: | aluminium, leiden, acryl, verspreidingsfilm |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 2835 smd LEIDENE stijve bar |
| Affichegrootte: | A0, A1, A2, A3, A4 zijn anderen beschikbaar |
Edge Lit LED Textiel Frame SEG Backlit Display Fabric Light Box Frame
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000 uur |
AC 85 - 245V-LEIDEN Comité Plafondlichten, Dimmable-Bureau LEIDEN Plafond onderaan Licht
| Macht: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| LEIDENE bron: | 5630 SMD |
| Lamplichaam: | Aluminium |
Vrije Bevindende Straat6500k Zonne Aangedreven LEIDENE Tekens 1500 LUX Brightness Dual Sided
| Materiaal: | staal, leiden, acryl, zonnepaneel |
|---|---|
| Leiden: | 2835SMD voor 2 Kanten |
| Lichte Kleur: | 6500K |
IP68 2.3~3mm Flexibel Gebogen Acryl Geleid Backlight-Comité voor Reclame
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Flexibele verlichtingsruit |
| Gebruik: | Reclame, winkelcomplex, supermarkt |
Ce ROHS 4mm van de de Gidsplaat van Pmma het Lichte Gebruiken van Lgp Lichte Binnen in Metro
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
|---|---|
| Grootte: | Toegelaten douanegrootte |
| Gebruik: | Reclame, winkelcomplex, supermarkt |
Het Backlit 30mm lage trillen van Lightbox van de Dikteseg Stof
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
Aangepaste 13 door 23 LEIDEN Neon ondertekenen de Hangende 3D Energie van het Brieventeken - besparing
| Andere Naam: | Neon Bedrijfsteken |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen of Openlucht |
| Kleur: | 12 kleuren |
Muur die de Hoge Stof Lightbox opzetten van de Helderheids8000k Spanning
| Naam: | De Lichte Doos van de spanningsstof |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | 8000K als gebrek |
| Diepte: | 65 mm |
Opslag het LEIDENE Neon ondertekent Kleurrijk Word Neonlicht 6mm 8mm Stirp type
| Materiaal: | GELEID, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Diverse Keuzen |
| Maak waterdicht: | IP20 of IP65 |

