Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led light box panels ] bij elkaar passen 111 producten.
de 80mm Geleide Backlit Comité Lichte voorvertoning 6500K van de Dooswinkel voor Restaurantvoorzijde
| LEIDENE Sourice: | LEIDENE modulelichten |
|---|---|
| IP Tarief: | IP65 |
| Dikte: | 80 mm |
De uiterst Dunne Rechthoek LEIDENE Stoffen Lichte Doos van Frameless voor Kledingstukopslag
| Naam: | De LEIDENE Stoffen Lichte Doos van Frameless |
|---|---|
| dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
ISO9001 de geleide Enige Opgeruimde Lichte Doos van de Reclame Lichte Doos DC12V
| Originlplaats: | Xiamen, China |
|---|---|
| Vorm: | Aangepaste Vorm |
| Productnaam: | De montuurlessstof leidde slanke lichte doos |
30mm SEG Geleide montuurless Stoffen Lichte Doos
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
AC110V-220V Hoge Helderheid Geleide Omlijsting de HOOFD van Crystal Light Box 5W
| Materiaal: | Acryl, leiden, Satijnstaal |
|---|---|
| Versieringskleur: | Zilver/wit/zwarte |
| LEIDENE Bron: | 2835smd, 90LEDs/m |
LEIDENE van de klemkader 118mm Breedte Stoffen Lichte Doos IP55 Enige Opgeruimde DC12V
| Dikte: | 100 mm |
|---|---|
| Voorbreedte: | 118 mm |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |
Ultradunne diepte 65 mm LED stoffen lichtbakframe 6500K voor winkelinterieurweergave
| Lichtbron: | opvouwbaar LED-paneel |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 6500K, 8000K |
| Diepte: | 65mm |
IP65 vouwbare Verlichte LEIDENE Stoffen Lichte Doos 3x6m voor Opslagbinnenhuisarchitectuur
| Dikte: | 90 mm |
|---|---|
| Voorbreedte: | 65 mm |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |
Koel Wit de van hoofd 8000K SMD2835 Vertoningsteken van Crystal Light Box Display Store
| Materiaal: | Acryl, leiden, Messingsuitrustingen |
|---|---|
| Versieringskleur: | Zwart zilver, |
| LEIDENE Bron: | 2835 SMD voor kanten 1 |
40mm Backlit Stof Lightbox van de Dikte de Textiel Lichte Doos voor de Vertoning van de Kledingstukopslag
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| Dikte: | 40mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |

