Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led shop lights ] bij elkaar passen 328 producten.
Ultradunne diepte 65 mm LED stoffen lichtbakframe 6500K voor winkelinterieurweergave
| Lichtbron: | opvouwbaar LED-paneel |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 6500K, 8000K |
| Diepte: | 65mm |
Dia 600mm Ronde LED Outdoor Light Box LED Blade Sign Dubbelzijdig voor winkelreclame
| Een ander: | Waterdichte doos voor buitenverlichting |
|---|---|
| Vierkante grootte: | 600 x 600 mm, 400 x 800 mm |
| kader:: | Aluminium |
De Desktop Lichte Vakje van LSD Dubbele Zij2835smd geleide Omlijsting Met lange levensuur
| Led-bron: | verlicht 2835 SMD |
|---|---|
| Werkspanning: | DC 12V of 24V |
| Toepassing: | Desktop |
80 mm stoffen lichtbakframe met achtergrondverlichting 3mx6m grootformaat led-verlichte lichtbak
| Diepte: | 80mm |
|---|---|
| LED-bron: | verlicht door opvouwbare LED |
| Werkspanning: | Gelijkstroom 12V |
Outdoor backlit 2835 SMD 6500K LED Fabric Light Box Frame voor winkelgevelbord
| Dikte: | 80mm |
|---|---|
| LED-bron: | verlicht 2835 SMD |
| Werkspanning: | Gelijkstroom 12V |
Acryl LEIDENE opschortingstype 9.5mm van de HOOFD Lichte Gidsplaat 6500K Plankenverlichting
| Materiaal: | Leiden, acryl, aluminium, verspreiderpaneel |
|---|---|
| LEIDENE bron: | 2835 SMD |
| Dikte: | 9.5mm |
Muur die 9000K-LEIDENE Stoffen Lichte Doos DC12V Enige Zijmontuurless opzetten
| LEIDENE Bron: | Backlit 2835 SMD |
|---|---|
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V of 24V |
| Kleurenlicht: | 9000K |
Outdoor35W 650mm Led Cube Light Box Sign Voor Winkel Opknoping 3D LED Winkel Display
| Diameter: | 650mm |
|---|---|
| LED-bron: | 2835 SMD LED-module |
| Kader: | Aluminium |
Uiterst dunne Enige Zij Geleide het Menu Lichte Doos van Crystal Lightbox 2835SMD
| Materiaal: | Acryl, leiden, Aluminiumuitrustingen |
|---|---|
| Versieringskleur: | Zwart zilver, |
| LEIDENE Bron: | 2835SMD voor 2 kanten |
Elektrische Winkel LEIDENE Textiel Lichte Doos, Licht de Stoffen Lichte Dooskader van de Gidsplaat
| Materiaal: | aluminium, LED, UV-stof |
|---|---|
| Diepte: | 30mm |
| LED-bron: | 2835 SMD voor 2 zijden |

