Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led shop lights ] bij elkaar passen 328 producten.
Hoge resolutie LED-shopdisplay met meerdere interfaces
| Kosten: | Een redelijke |
|---|---|
| Helderheid: | Hoog |
| Onderhoud: | Laag |
De partij stak van de 3030 SMD-LEIDENE Vertoning 80mm Stoffen Lichte Doos voor Muursteun aan
| Dikte: | 80mm |
|---|---|
| LED-bron: | Zijverlichte 3030 SMD |
| Werkspanning: | 12v |
Plafond die 3014smd-Slanke Lichte Kader het HOOFD van Crystal Light Box DC12V hangen
| Versieringskleur: | Zilver |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 3014smd, 90LEDs/m |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |
Lijst of het Hangende Binnen Lichte Vakje HOOFD van Crystal Light Box 2700K-15000K
| Materiaal: | 3MM/5MM/8MM acryl, 304/316 rangroestvrij staal/Aluminium |
|---|---|
| Ontwerp en Grootte: | Aangepaste ontwerp en grootte |
| Verwerking: | Laser knipsel, lassen, het Oppoetsen, het Schilderen, Assemblage & het Testen |
2 kantendc12v LEIDENE Slimline Lichte Doos Backlit Onverwachte Kaders voor de Vertoning van het Winkelvenster
| Kaderbreedte: | 40 mm |
|---|---|
| Diepte: | 39 mm |
| LEIDENE Bron: | 2 kanten het aansteken |
Aluminiumdc12v 45mm Diepte die LEIDENE Openlucht Lichte Aangepaste Doos adverteren
| Diepte: | 45 mm |
|---|---|
| IP Tarief: | IP65 |
| LEIDENE Bron: | smd 2835 voor aangestoken rand |
Van de LEIDENE van de leerdekking A4 Geleide het Menuhouders Winkelvertoning 9000K voor de Vertoning van het Barmenu
| Materiaal: | Pu, leiden, acryl |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 2 kanten edgelit |
| Lichte Kleur: | Koud Wit, 9000K |
595x595Mm van de LEIDENE Blauwe de Hemel LEIDEN Winkelvertoning Vlak Comité Licht voor Plafonddecoratie
| Grootte: | 595 x 595 mm (600 x 600) |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 4014SMD |
| Macht: | 36 W |
1200W X van de LEIDENE van 200Hx 80D Binnen Licht de Doos Enig Opgeruimd Wit Winkelvertoning 20W
| Kaderkleur: | Wit, Zilver of Zwarte |
|---|---|
| Kant: | Kies Opgeruimd uit |
| Toepassing: | Binnengebruik |
Diepte 8mm 2835SMD-van de LEIDENE Backlit Licht Goedgekeurd Ce Doosa3 Geleid Licht Doos
| Diepte: | 8 mm |
|---|---|
| Het werkvoltage: | 12V |
| Voorversieringskleur: | Zilver |

