Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led shop lights ] bij elkaar passen 328 producten.
Diepte 90mm LEIDENE van B0 B1 Openlucht Lichte Doos Tweezijdig met Schommelings Open Deur
| Portectiontarief: | IP65 |
|---|---|
| Front Width: | 60 mm |
| Diepte: | 90mm |
De RoHSmuur die A1-HOOFDcrystal light box 704 x 951mm opzet kiest Opgeruimd uit
| Materiaal: | Acryl, leiden, Staal |
|---|---|
| Versieringskleur: | Zilver, Witte Zwarte, |
| LEIDENE Bron: | 2 kanten 2835SMD |
Het tweezijdige Formaatgrootte HOOFD van Crystal Light Box A4 A5 voor Countertop Menuvertoning
| Materiaal: | Acryl, leiden |
|---|---|
| Versieringskleur: | Zilver/wit/zwarte |
| LEIDENE Bron: | 2 rand-aangestoken zij2835smd |
Waterbestendig LED-bladbord LED-lichtbak voor buiten onder de luifel
| LED-bron: | 2835 SMD |
|---|---|
| Kader: | Aluminium |
| Frame kleur: | zilver |
SMD2525 P4 Full Color LED Scherm Teken DC5V Met 3G Afstandsbediening LED Winkel Display
| Pixelhoogte: | 4mm |
|---|---|
| LED-type: | SMD2525 |
| Pixel dichtheid: | 62500 pixels/m² |
Diepte 30mm 8000K-van de LEIDENE Textielkader Stoffen het Lichte Doos voor de Raad van het Restaurantmenu
| Diepte: | 30 mm |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 2835 SMD |
| Het werkvoltage: | 12V |
0,3 ~ 0,8 mm verlicht El Led-paneel Geluidscontrole EL-filmbord LED-winkeldisplay
| maat: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Posterdikte: | 0,3 ~ 0,8 mm |
| Werkspanning: | 12v |
Multikleuren LEIDENE Winkelvertoning 0.3~0.5mm het Comité van Gr Backlight Super Helderheid
| Grootte: | A6 A5 A4 A3 A2 A1 A0 |
|---|---|
| Affichedikte: | 0.3~0.5 mm |
| Het werkvoltage: | 12V of AC 100~240V |
Van acryl Geleide Signage LEIDENE het Bedzaal Neonlichtcat multiple colors signs for
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Gebruik: | huis, slaapkamer, bar, opslag, Reclame, winkelcomplex |
220-240V LEIDENE van het neon Open Teken Neonlichttekens met Steun voor Klerenwinkel
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Itemtype: | Neonlichten |
| Inputvoltage: | 220-240V |

