Alle producten
-
Ms.Natalie van AustraliëWij ontvingen de neontekens en wij houden van hen. -
M. Jason van CanadaWij ontvangen het pakket, en gewaardeerd om de goede kwaliteit te bekijken beëindig u zal, laten het weten zodra iets omhoog komt. -
M. Mark van het UKDank voor perfecte vorige baan, zijn wij bereid om u nieuw Portugal te sturen, zoals in bijlage.
zoekwoorden [ led shop lights ] bij elkaar passen 328 producten.
28mm Diepte Dunne LEIDEN Stoffenkader op/van Schakelaar voor Art Show And Exhibition
| Diepte: | 28mm |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | 2835 SMD |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |
28 mm diepte dun SEG-frame met achtergrondverlichting aan / uit-schakelaar voor kunstshow en tentoonstelling Fabric Light Box Frame
| Diepte: | 28 mm |
|---|---|
| LED-bron: | 2835 SMD |
| Werkspanning: | Gelijkstroom 12V |
Hoge resolutie Custom Logo LED Retail Signage met lange levensduur
| Interface: | Meerdere |
|---|---|
| Helderheid: | Hoog |
| Controlesysteem: | Geavanceerd |
LGP-Technologiedikte 30mm van de LEIDENE Kader Stoffen het Lichte Doos
| Plaats van herkomst: | Xiamen, China (Vasteland) |
|---|---|
| dikte: | 30mm |
| Levensduur: | Meer dan 100000hours |
480x480mm van de LEIDENE LEIDEN Winkelvertoning Dwarsteken Geleid Apotheek Groen Kruis met Steun
| Grootte: | 480 x 480 mm |
|---|---|
| Het werkvoltage: | DC12V |
| Controle: | USB, Netto koord, WiFi |
Verlichte LED Channel Letter Sign Red Light Up Letters Waterdicht IP65 DC12V
| Materiaal: | LED-moduleverlichting, opaal acrylaat, roestvrij staal |
|---|---|
| LED-bron: | 2835 SMD |
| Werkspanning: | DC12V |
Zilveren Kleur 2mX4m Vloer die Lichte Doos9000~10000k Stof Lightboxes bevinden zich
| Diepte: | 120 mm |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | LEIDEN vleklicht |
| Het werkvoltage: | Gelijkstroom 12V |
220-240VAC huwelijks het LEIDENE Neon ondertekent het Roze Licht van het Neonhart
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Itemtype: | Neonlichten |
| Input: | 220-240V |
LED-neonreclames met verborgen roestvrijstalen achterkant Mode 3D-teken Custom neonreclame
| een andere naam: | Exterieur LED-neonlichten |
|---|---|
| Type voorwerp: | Neonlicht |
| Werk levenslang: | 50000 uur |
IP65 van waterdichte LEIDENE het Teken Neonentrence met Zwarte Steun voor Restaurant en Winkelwandelgalerij
| Lichtbron: | Leiden |
|---|---|
| Itemtype: | Neonlichten |
| Inputvoltage: | 220-240V |

